Przeskocz do treści

Wyniki konkursu plastycznego „Moi Rodzice pracują”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Moi rodzice pracują” został rozstrzygnięty! Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Prace były oceniane w dwóch kategoriach – pierwsza dzieci 3-4 letnie i druga dzieci 5-6 letnie.

Oto lista zwycięzców w kategorii:

dzieci 3-4 letnich:

I miejsce – Melania P. gr II

II miejsce – Blanka Z. gr. II

III miejsce – Izabela F. gr II

dzieci 5-6 letnie:

I miejsce – Kinga F. gr V

II miejsce – Karolina H. gr IV

III miejsce – Jan K. gr III

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz małe upominki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych przyszłych konkursach.

Skip to content