rok 2023/2024

Iga z gr. IV zdobyła 2 miejsce w konkursie plastycznym pt "Bajkowy miś". Gratulujemy!

Nasze Przedszkole zajęło III miejsce w kategorii Plakat Ekologiczny w XV Małopolskim Projekcie Ekologicznym „Ekoszkoła.Ekoprzedszkole. Ekouczeń 2023” 🌱
Dziękujemy organizatorom za możliwość udziału.

Oskar z gr. III zajął 2 miejsce w konkursie recytatorskim pt. "Jestem patriotą, kocham moją małą Ojczyznę", który odbył się w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Jadownikach Gratulujemy!

Laura C. z gr. III zajęła 3 miejsce w konkursie ogólnopolskim "Pani Jesień" Gratulujemy!

Nasza reprezentantka z grupy starszaków - Pola zdobyła 2 miejsce na konkursie piosenki patriotycznej pt. "ŚPIEWAM DLA POLSKI". GRATULUJEMY!

Udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Portret Pani Jesieni"

rok 2022/2023

ALICJA z grupy V -„Plastusie” zdobyła III miejsce w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „Easter in poetry”. Gratulujemy 😍
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i dziecko
Kolejny sukces w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Bajkowa Kraina Brzechwy".
Gratulujemy ! 😍

"Biedroneczkowa" Tola wygrała ogólnopolski konkurs plastyczny pt.: "Najpiękniejsza maska karnawałowa" organizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 220 w Łodzi.

Gratulujemy naszej małej artystce!

Pod koniec grudnia "Biedroneczki" brały udział w konkursie wyd. Klett dla przedszkoli na kreatywne ozdoby choinkowe - grupa zdobyła wygraną

BASIA z grupy 5 - "Plastusie" zdobyła pierwsze miejsce w konkursie pt „Prawa dziecka w oczach przedszkolaka” organizowanym przez Publiczne Przedszkole w Szczepanowie.
Gratulujemy i jesteśmy dumni💙

W środę wieczorem zakończyło się głosowanie w Plebiscycie Gazety Krakowskiej "Przedszkole Roku".
Dzięki Państwa głosom zajęliśmy II miejsce w powiecie z czego ogromnie się cieszymy.

Dziękujemy za każdy oddany głos!!

Międzyprzedszkolny Przegląd Patriotyczny,, Jestem patriotą, kocham moją małą ojczyznę" w Jadownikach -  Filipek z gr. III zajął 3 miejsce.

Gratulujemy i jesteśmy dumni 🙂

Nasz Szymonek z grupy starszaków zwycięzcą konkursu piosenki.
Jesteśmy dumni !!🎊🎉

rok 2020/2021

Nasze Przedszkole zajęło II miejsce w powiecie brzeskim w plebiscycie Gazety Krakowskiej "Przedszkole na medal".