Przeskocz do treści

21 marca to też Światowy dzień chorych na Zespół Downa

Solidarni z chorymi na Zespół Downa... akceptujemy i rozumiemy odmienność każdej osoby... wszyscy z nas są wyjątkowi i niepowtarzalni!!!
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i tekst „briel EJER Mieszkańcy Skarpetkowa przychodzili oglądać Fredzięi każdy nich powtarzał, że jest wyjątkową Skarpetką. Kiedy Fredzia wychodziła mamą spacer wszyscy się nią patrzyli, nawet Skarpetki placu zabaw nie spuszczały niej oka. -Hmm, dziwne pomyślała Fredzia. Wszyscy się na mnie patrzą... Fredzi bardzo podobało się jak wygląda, dlatego zupełnie nie rozumiała zdziwienia innych Skarpetek.”
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i tekst „Mamo, dlaczego wszyscy się na mnie dziwnie patrzą? zapytała któregoÅ dnia Fredzia. Mama córeczkę ręce1 powiedziała: -Widzisz wszystkie Skarpetki naszej okolicy wyglądają tak samo, patrzą Ty urodziłaś całkiem wszysc Ciebie z.zaciekawieniem bawisz nami, chodzisz doprzedszkola biegasz lalkami, skaczesz, Åmiejesz jeździsz rowerze. Wszyscy się Ciebie patrzą, bo jesteś po prostu WYJĄTKOWA! dlatego”
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i tekst „-WY-JĄT-KO-WA? -Powtórzyła niepewnie Fredzia. -Co to znaczy? -To znaczy JEDYNA SWOIM RODZAJU, ۱۱1) ZJAW SKO niespotykana, nadzwyczajna,”
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi, w budynku i tekst „inne Skarpetki się ni patrzą. Od ej pory Fredzia nie dziwiła ię Dumnie podnosiła swoją głowę prezentowaład bujne niebieskie kitki. nie znaczy jest gorsza, wre™cz przeciwnie jest orzecież... Wiedziała już, et WYJĄTKOWA!!!”
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i stoi
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, w budynku i tekst „Dzień Dobry Dzieciaki! Nazywam się redzia Fredzia Skarpetka. Słyszałam, dzis ubraliście kolorowe skarpetki dodatku nie do pary! ieciedlaczego? obchodzimy kolorowej skarpetki! ważny (zwłaszcza mnie), przypomina wyjątkowości sób zZespołem Downa. Niedopasowane skarpetki symbol tego, naprawdę każdy inny wyjątkowy swoj każdy swoje zdolnoÅci, zresza zalety jesteśmy uspaniali. Nawet ja! postuchajcie sami!”
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i tekst „co NSPÓLNEGO ZESPOŁEM DOWNA MA DZIEŃ KOLOROWYCH SKARPETEK? MAJA POKAZYWAĆ. DZIECI OSOBY DOROSŁE ZESPOŁEM MAGAJĄ STOSUNKU RESZTY SPOŁECZEŃSTWA SĄ TEŻ SYMBOLEM SOLIDARYZOWANIASIĘ OSOBAMIZ ZESPOŁEM DOWNA, SA WYRAZEM TOLERANCJI POKAZUJĄ, ŻE MIMO RÃŻNIC RADOSNYMI PEŁNYMI ŻYCIA LUDŹMI”
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i dziecko
Skip to content