Przeskocz do treści

55- lecie działalności przedszkola

W dniach 7 - 10 lutego w naszym przedszkolu odbywał się Mini maraton głośnego czytania dzieciom w ramach projektu pt. "KSIĄŻKA- OKNO NA ŚWIAT " realizowany z okazji 55 rocznicy działalności przedszkola. Wśród gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością znaleźli sie: p. Urszula Białka - Dyrektor WEKiS w Brzesku, p. Tomasz Nosal -Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego wraz z córkami: Emilią i Gabrielą, p. Celina Łanocha -Skarbnik Gminy wraz z córką Natalią oraz absolwenci naszego przedszkola: p. Joanna Ludew wraz z dziećmi : Hanią, Michałem i Antonim, p.Maciej Bednarz wraz z synem Michałem, p. Justyna Gajewska -przewodnicząca Rady Rodziców wraz z synem Bartłomiejem, Przemysław i Emila Mika, Julian i Aleksander Pasierb, Emilia i Gabriela Szwed, Michał Śnioszek, Gabriel Zastawnik -vice mistrz świata w kręgalstwie klasycznym wraz z siostrą Joanną, Patrycja i Wiktor Pawlikowicz, Aleksandra Lasota, Katarzyna Koczwara.
Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie oraz miłe spotkanie - nie raz - po wielu latach 😀

Skip to content