Przeskocz do treści

Komunikat do Rodziców

Aktualizacja

Drodzy rodzice!

Przedszkole zamknięte do 18 kwietnia 2021r. Organizacja pracy przedszkola  przedstawia się następująco:

  1. Zawiesza się wszystkie zajęcia w formie stacjonarnej i wprowadza się tryb nauki zdalnej za pomocą strony internetowej „przedszkole on-line”. Wychowawcy zamieszczają propozycje zadań, ćwiczeń i zabaw dostosowane do sytuacji w jakiej się znajdujemy.
  1. Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych, podmiotów medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej). Prosimy o telefoniczne zgłoszenie tych dzieci i dostarczenie wypełnionego wniosku (do pobrania poniżej).
  2. Rodzice pracujący będą mogli skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego.

Prosimy o wyrozumiałość ponieważ stanęliśmy przed dużym wyzwaniem z dnia na dzień, dlatego nasze działania mogą być niedoskonałe i wymagające udoskonaleń lub zmian. Serdecznie dziękujemy za współpracę, gdyż bez Państwa ten sposób pracy byłby niemożliwy.

WNIOSEK I OŚWIADCZENIE RODZICÓW marzec 2021

Skip to content