Przeskocz do treści

„Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!

13 stycznia odbyło się spotkanie, podczas której Marszałek Marta Malec- Lech z zarządu województwa przekazała na ręce dyrekcji naszego przedszkola Kartki edukacyjne dla seniorów przygotowane są w ramach projektu pod nazwą „Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!”, który powstał przy realizacji przedsięwzięcia pt. „Wielopokoleniowa Edukacja Małopolan”. Kartki mają pomóc ostrzegać seniorów przed oszustami. W wydarzeniu uczestniczyli także  podinsp. Wacław Daniec, zastępca komendanta powiatowego policji w Brzesku i asp. szt. Mirosław Pysno, Burmistrz Brzeska- Tomasz Latocha. Przekazane laurki zostały przygotowane przez małopolskich policjanów z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka, który przypada 21 i 22 stycznia. Kartki są wyjątkowe, ponieważ pełnią podwójną funkcję - oprócz życzeń zawierają również treści informacyjno – profilaktyczne. Ponadto, dzieci przygotowały laurki w ramach współpracy i podziękowania, które przekazała pani dyrektor.,

Skip to content