Zawieszenie zajęć cd.

Szanowni Rodzice!
Już wiadomo – do Świąt Wielkanocnych się nie zobaczymy.
Czas w jakim się znaleźliśmy wymaga od nas wszystkich współpracy i zrozumienia.
Dołożymy wszelkich starań, żeby wzajemnie się wspierać, szukać rozwiązań na sytuacje problemowe.
W związku z obowiązującym nauczaniem na odległość, wychowawcy skontaktują się z Państwem telefonicznie lub poprzez maila w celu ustalenia grupowej współpracy, nauki i komunikacji.
Będziecie otrzymywać materiały i propozycje dla poszczególnych grup i formę ich realizacji przez dziecko w domu.
Nasi nauczyciele zawsze chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania, poprzez kontakty ustalone jakie od nich otrzymacie.
Dzieci w przedszkolu „uczą się” świata poprzez zabawę. Pozwólmy wybierać. Dziecko świetnie rozwija się, nawet wtedy, gdy z klocków buduje cały dzień. Pamiętajmy też, że ma prawo być
zmęczone i odmówić wykonania danego zadania. Zachęcajmy do sprzątania, pielęgnujmy higienę, pielęgnujmy CZAS RODZICÓW Z DZIECKIEM nie tylko teraz – zawsze znajdźmy ten czas.
Życzę wszystkim Zdrowia i Wytrwałości.