Przeskocz do treści

Zabawa karnawałowa 2020

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

I właśnie dnia 20 lutego  w naszym przedszkolu odbył się "Bal karnawałowy”. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych, ruchowych. Dzieci przebrane w te postaci mogły się zaprezentować przed całą społecznością przedszkolną. Muzyka porywała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, "Kaczuch" i innych przebojów znanych dzieciom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu
w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy wszystkim chętnym Rodzicom, którzy dzień wcześniej włączyli się
w dekorowanie sali na zabawę. Piękny wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

ZA MIŁO SPĘDZONY CZAS I OKAZANĄ POMOC SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Skip to content