Przeskocz do treści

Wigilia przedszkolna

21 grudnia w okolicach południa cała społeczność przedszkolna spotkała się w jednej sali, by wspólnie kultywować tradycję Wigilii przedszkolnej. Wstępem do uroczystości był montaż słowno - muzyczny w wykonaniu naszych starszaków , następnie Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia po czym p. Gabriela rozpoczęła kolędowanie pastorałką "Gwiazdo świeć, kolędo leć". Po występach wszyscy zasiedli do wspólnego stołu na którym go gościł tradycyjnie barszczyk z uszkami oraz drugie danie z ryba w roli głównej. Nie obyło się również bez pierniczków.  Następnie wszyscy z opłatkiem w ręku złożyli sobie życzenia.

To był niezapomniany dzień, a świąteczna atmosfera udzieliła się każdemu.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z wykonania pastorałki o aniołkach przez nasze starszaki: https://www.facebook.com/100078313990241/videos/729493028229966

Skip to content