Przeskocz do treści

Przekazanie zebranych darów w ramach akcji „Herbatka dla seniora”

W ramach realizacji od 25 września 2022r do 25 czerwca 2023 r. Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego " Piękna Nasza Polska Cała " organizowanego pod Patronatem Honorowym: Ministra Edukacji Narodowej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałka woj. Łódzkiego, Łódzkiego Kuratora Oświaty, Fundacji Niepodległa oraz Wyd. "Bliżej Przedszkola" realizowaliśmy w miesiącu październiku jedno z zadań - "Herbatka dla Seniora". Głównym jego celem było: budzenie empatii wobec innych ludzi, kształtowanie umiejętności dostrzegania potrzeb innych i niesienia pomocy. Przedszkolaki wraz z Rodzicami i pracownikami placówki wykazali się ogromnym sercem. Zebranie herbatki wraz z życzeniami "Życzymy Wszystkim Seniorom, żeby ich życie było słodkie jak Herbatka owocowa, a emerytura pięciocyfrowa!", zostały przekazane seniorom przez dzieci do Dziennego Domu Senior + w Brzesku przy ulicy Okocimskiej w czasie uroczystości organizowanej dnia 17 listopada z okazji Dnia Seniora w Restauracji " Pawilon" w Brzesku. Wszystkim, którzy z sercem włączyli się w akcję serdecznie dziękujemy i prosimy o dalszą współpracę bo przecież wiele im zawdzięczamy i każdy z nas będzie kiedyś Seniorem.

Skip to content