Przeskocz do treści

Zabawa karnawałowa

"Wszyscy bawią się wspaniale,
jak co roku w Karnawale!"
Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas w czwartek, 3 lutego. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana itd., nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci.
Przedszkolaki świetnie się bawiły w gronie nauczycieli, którzy uatrakcyjniali dzieciom bal przebierańców, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach. Muzyka porwała wszystkich do tańca. W trakcie karnawałowych szaleństw był czas na  słodką przekąskę, jak również na pamiątkowe zdjęcia.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji"
Skip to content