Przeskocz do treści

Finał zbiórki nakrętek

Zbiórka kolorowych, plastikowych nakrętek dla Zuzi dobiegła końca.

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM.

Zebraliśmy potężne 9 worków, które zostały zabrane przez krewnego dziewczynki. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację Zuzi.

Nie zwalniamy tempa. Kolejna zbiórka planowana jest już od lutego. Akcje takie kształtują u dzieci bezinteresowną chęć pomocy potrzebującym. Pokazują, że nawet małe rzeczy - jak nakrętka -  są w stanie nieść pomoc. Już dzisiaj zachęcamy przyłączenia się 🙂

Ponadto informujemy o zbiórce jaką zorganizowała Rada Rodziców naszego przedszkola. Celem jej jest zakup dużego metalowego serca na zbierane przez nas nakrętki , które stanęłoby przed budynkiem. To doskonały pomysł na pokazanie na zewnątrz naszych akcji charytatywnych oraz ich efektów.

RAZEM - jak zawsze - MOŻEMY WIĘCEJ !!!

 

 

Skip to content