Przeskocz do treści

Biblioteka w przedszkolu

Tym razem to nie 4-latki,, Biedroneczki " były w bibliotece, ale biblioteka przyszła do 4 latków. Pani Bernadetta Klimek kierownik działu dziecięcego przyjęła zaproszenie i przyszła do dzieci z prelekcją, prezentacją multimedialną i mnóstwem książek dotyczących Świąt Bożego Narodzenia. Dla dzieci było to wielkie zaskoczenie tym bardziej z zainteresowaniem brały udział w zajęciach, które przybliżyły przedszkolakom znajomość tradycji bożonarodzeniowych. Dzieci miały również możliwość wysłuchania bajeczki świątecznej, oglądania ciekawie wydanych książek związanych ze świętami, na koniec wykonały kolorową choinkę z własnoręczne wykonanych ozdób.

Bardzo dziękujemy za tak niecodzienne zajęcia, które wprowadziły całą gromadkę w świąteczny klimat.

Skip to content