Przeskocz do treści

Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia nastrój mikołajkowy widoczny był już po przekroczeniu progu przedszkola. Piękny wystrój sal i czerwone stroje dzieci przypominały, że jest to właśnie ten dzień, w którym Mikołaj odwiedzi dzieci z naszego przedszkola.

Od samego rana w placówce panowała radość i poruszenie. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków Świętego.

Tak długo oczekiwany gość przybył do naszego przedszkola w towarzystwie pomocników- elfów. Został powitany w każdej grupie zaprezentowaniem umiejętności wokalnych i recytatorskich dzieci. Mikołaj bardzo dziękował za pamięć, piękne wiersze i piosenki. Miło spędzony czas uświetniło wspólne zdjęcie oraz wręczenie przez Mikołaja paczek z prezentami. Mikołaj również otrzymał prezent z okazji swoich imienin.

W to poniedziałkowe przedpołudnie na wszystkich dziecięcych twarzach gościł uśmiech oraz radość. Na koniec wizyty życzliwy i sympatyczny Mikołaj nie zapomniał o złożeniu obietnicy, że odwiedzi nas za rok.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie paczek.

Skip to content