Przeskocz do treści

Dzień Pluszowego Misia

„Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto -  „Dzień Pluszowego Misia”.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem- Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, wprost bajecznie kolorowe a każdy był piękny i wyjątkowy.
Dzieci poznały historię powstania pluszaków, każdy z bajkowych misiów miał dla dzieci zadanie. Nie brakowało tańców, wierszy, piosenek o tematyce misiowej. Chętne dzieci mogły skosztować także przysmaku wszystkich misiów- miodku.
Dzieci wykazały się także sprawnością, przeszły misiowe tory przeszkód. Główną atrakcją dnia była wizyta Misia Polarnego, który bawił się i tańczył z dziećmi w każdej sali oraz chętnie pozował z nimi do zdjęć.
Najważniejszy, główny cel imprezy- wspólna, zgodna zabawa- został osiągnięty.

Skip to content