Przeskocz do treści

To były piękne dni… pożegnanie „Kubusiów”

Upalnego 24 czerwca o godzinie 15:00 pożegnały się z przedszkolem starszaki
z grupy IV.

W obecności swoich rodziców wystąpiły po raz ostatni na przedszkolnej scenie. Nie brakowało dobrej zabawy, świetnej gry aktorskiej oraz chwil wzruszenia.

"Przedszkolne krzesła robią się zbyt małe - to znak, że woła nas szkoła"...

Dzieciaki dały z siebie jak zwykle wszystko... i mimo dłuuugiego oczekiwania na występ pokazały swoje umiejętności. W trakcie uroczystości Pani Dyrektor podziękowała rodzicom za zaangażowanie przez te wszystkie lata i wręczyła im pamiątkowe dyplomy oraz medale. Absolwenci także otrzymali od swoich Pań dyplomy ukończenia, pamiątkowe zdjęcia oraz prezent przydatny w szkole, a od rodziców książeczki.

Jesteśmy dumni, że takie dzieci uczęszczały akurat do naszego przedszkola!!!

Wszystkim życzymy powodzenia na dalszej drodze edukacji - trzymamy za WAS mocno kciuki!!!

Skip to content