Przeskocz do treści

PLASTUSIE ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

“To ostatnie dni w przedszkolu, to ostatni raz, gdy jesteśmy tutaj razem, pożegnania nadszedł czas”

24.06.2021  o  godz. 10.00 odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola przez dzieci kończące edukację przedszkolną w grupie V „Plastusie”.
Dzieci zaprezentowały okolicznościowy program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki, zatańczyły zorbę. Po części artystycznej Pani Dyrektor pożegnała wychowanków życząc dzieciom wielu sukcesów w szkole oraz wręczając dyplomy ukończenia przedszkola i upominki. Były także życzenia i podziękowania dla Rodziców, nie zabrakło również łez wzruszenia. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć,  aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia. Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.

Skip to content