Przeskocz do treści

Wielki piknik integracyjny z okazji „Dnia Przedszkolaka”

27 września w godzinach popołudniowych podczas Pikniku integracyjnego obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Na początek nastąpiła krótka prezentacja każdej z grup przedszkolnych. Po czym na wszystkich uczestników tego niecodziennego wydarzenia czekała masa atrakcji: tańce i zabawy integracyjne z animatorami, dmuchany zamek, wata cukrowa. Oprócz atrakcji dla najmłodszych zapewniony był także bufet – by żaden nasz gość nie opuścił nas głodny 🙂 Była i kiełbaska z grilla, żurek, pyszne ciasta oraz kompocik, kawa, herbatka. Czas upłynął wszystkim na znakomitej zabawie, rozmowie w „doborowym” towarzystwie.

Dziękujemy naszym sponsorkom: p. Wiktorii Sapiecha – właścicielce salonu Inversja Sylwetki oraz p. Ewelinie Świerczek – Żurek – właścicielce Kancelarii Mediacyjnej za podarowanie upominków dla dzieci, Państwu Zawistowicz za zorganizowanie animacji w wykonaniu grupy Imprateam, oraz wszystkim Rodzicom za wszelką i bezinteresowną pomoc !!!

Dzięki wszelkim działaniom, każde dziecko tego dnia wróciło do domu nie tylko
z niesamowitymi wrażeniami, ale również z prezentem.

Skip to content