Siadaj szybko na dywanie – Misiulka opowiadanie

,,SIADAJ SZYBKO NA DYWANIE, COŚ PIĘKNEGO ZARAZ SIĘ STANIE – MISIULKA PYSIULKA PRZECZYTA CI OPOWIADANIE”

Dzieci z gr.V. PLASTUSIE” również włączyły się w projekt czytelniczy ,,Mały miś w świecie wielkiej  literatury”, promujący polską literaturę dla dzieci.

Nasz miś, a raczej mała misia, której dzieci nadały imię MISIULKA PYSIULKA zaczęła wędrówkę po domach swoich ulubionych przedszkolaków.

MISIULKA PYSIULKA jest także uczestnikiem zabaw i różnorodnych zajęć dzieci.

Drodzy Rodzice!

Codzienne czytanie dziecku rozwija go emocjonalnie, umysłowo, moralnie.

Wystarczy 20 minut dziennie, codziennie, by wyposażyć dziecko w ogromny potencjał rozwijania jego osobowości i charakteru. Czytanie to najlepsza rzecz, jaką możemy zrobić dla szczęścia naszych dzieci. Zachęcanie do czytania poznawania nowych bohaterów literackich, wprowadzanie w świat marzeń, literatury, wyzwalanie dziecięcych emocji jest najważniejszym z zadań rodziców i nauczycieli wobec dziecka.

DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE