Dzisiejsza liczba gości:

Spotkanie absolwentów

Spotkanie absolwentów w Publicznym Przedszkolu nr 4 im. Jana Brzechwy w Brzesku

z okazji 5-lecia nadania imienia

Pierwszego dnia kalendarzowej wiosny w Publicznym Przedszkolu nr 4 im. Jana Brzechwy w Brzesku odbył się „Festiwal twórczości Jana Brzechwy”, organizowany z okazji 5-lecia nadania imienia. Festiwal połączony był ze spotkaniem absolwentów naszego przedszkola.

Gościliśmy klasę VI D ze Szkoły Podstawowej nr 2 wraz z Panią Agatą Podłęcką.

Z Gimnazjum nr 2 przybyła szesnastoosobowa grupa z Panią Anną Smulską, a z Zespołu szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 dwunastoosobowa grupa absolwentów z Panią Agatą Marek.

Swoją obecnością zaszczycili nas także: Pani Małgorzata Sajdak – przedstawiciel Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Pani Urszula Białka.

Spotkanie rozpoczęło się występami poszczególnych grup, z których każda przedstawiała twórczość patrona naszego przedszkola. Festiwal uświetnił występ absolwentów ze Szkoły Podstawowej biorących udział w zajęciach koła teatralnego.

Podczas spotkania był czas na słodki poczęstunek oraz wspólną zabawę i wspomnienia przy piosenkach do utworów Jana Brzechwy.

Na zakończenie przedszkolaki wręczyły absolwentom pamiątki z wizerunkiem przedszkola. Z uśmiechem i gorącymi uściskami zaproszeni goście pożegnali się z dziećmi i personelem przedszkola.

Zdjęcia z uroczystości w galerii.

Copyright © 2013.  Rights Reserved.